Majówka w Freestyle Park

W dniach 1-3 maja zajęcia zorganizowane oraz zajęcia fitness zostają odwołane. Freestyle Park czynny w godzinach 10.00 – 22.00

Wielkanoc we Freestyle Parku

● Wielka Sobota 10.00 – 18.00
● Niedziela Wielkanocna – NIECZYNNE
● Poniedziałek Wielkanocny 16.00 – 22.00

Wszystkie zajęcia zorganizowane (włącznie z zajęciami strefy fitness) w dniach 15-18.04.2017 są odwołane. ⛔️

Życzymy Państwu spokojnych świąt.

17884229_1828856627381373_645044951583280861_n

ChrossChallenge Freestyle Park | Pokonaj Runmageddon!

Runmageddon Silesia za pasem, a Ty wciąż nie zacząłeś przygotowań? Jak chcesz poradzić sobie z tym morderczym biegiem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przyjdź i weź udział w naszym CrossChallenge póki jeszcze nie jest za późno! Zapraszamy na zajęcia, które przygotują cię do pokonania morderczego biegu – Runmageddon Silesia / 10.06.2017r. / Rozwiniesz swoje umiejętności, siłę i formę realizując przy tym swoje cele treningowe. Treningi odbywają się w każdą środę o godzinie 18:30 we Freestyle Park pod okiem trenera Piotra Jańczyka z Kultura Sportu. Ilość miejsc jest ograniczona! Spiesz się!

Sukcesy reprezentacji Freestyle Park!

aerobik_2017

W kategorii kadet wygrała Dominika Pasieka, II miejsce zajęła Paola Divis i na IV pozycji stanęła Julia Zbrońska, w trójkach tez My: I miejsce Alicja Biolik, Dominika Pasieka i Julia Zbrońska. Na drugim stopniu podium Paola Divis, Lena Kuśpik i Zuzanna Kardacz. Juniorka Weronika Pasieka również zdobyła złoty medal. W klasyfikacji drużynowej I miejsce dla reprezentacji Freestyle Park. Tak prezentują się sukcesy naszych reprezentantek podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Aerobiku Sportowym, które odbyły się w niedzielę 26 marca w katowickiej hali sportowej Kolejarz. Wszystkie dzieciaki, które dały pokaz tez bardzo się przyczyniły do podkreślenia siły Sekcji Aerobiku sportowego Freestyle Parku. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom Pani Katarzynie Ostrowskiej i Karolinie Zasada. Czekamy na kolejne sukcesy!

Fitnessowa gratka!

Dzień kobiet nierzadko wpędza Panów w zakłopotanie. Co roku stają oni przed ciężkim wyborem, co kupić swojej kobiecie. Panowie! Wyciągamy do Was pomocną dłoń! Już dziś kup swojej wybrance karnet na zajęcia fitness. Niezależnie, czy to siostra, mama czy żona – każda będzie zadowolona! dzien_kobiet

Roczny karnet do Freestyle Parku!

Oddajemy do wylicytowania (jedyny) roczny karnet do Freestyle Parku w Chorzowie. Karnet umożliwia korzystanie z hali Freestyle Park w godzinach otwarcia obiektu, w momencie gdy nie jest on objęty rezerwacją. Karnet jest imienny, obowiązuje od daty zakończenia licytacji przez kolejne 365 dni. Licytując karnet wspierasz zbiórkę środków na rehabilitację Michała Włodarskiego.

Więcej o historii Michała przeczytacie tutaj.

Licytacja za pośrednictwem Charytatywni Allegro dostępna jest tutaj.

Zachęcamy do udziału w licytacji.

Godziny otwarcia w okresie świątecznym i noworocznym

W związku ze świętami Bożego Narodzenia oraz zbliżającym się nowym rokiem przedstawiamy godziny otwarcia w następujących dniach:

24 grudnia – NIECZYNNE

25 grudnia – NIECZYNNE

26 grudnia – 16:00 – 22:00
(dnia 26 grudnia zajęcia dla dzieci oraz zajęcia fitness są odwołane)

31 grudnia – 10:00 – 16:00

1 stycznia – 16:00 – 22:00

Otwarcie gabinetu kosmetycznego

otwarcie_kosmetyka

Dnia 1 grudnia 2016 uruchamiamy gabinet kosmetyczny. Mikrodermabrazja diamentowa, manicure hybrydowy, regulacja brwi… to niektóre z oferowanych zabiegów!
Nie musisz marnować czasu czekając na swoją pociechę! Zadzwoń i już dziś umów się! Do końca grudnia wszystkie zabiegi 50% taniej!
Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne pod numerem telefonu 733-454-345.
Cennik dostępny tutaj.

Fitness

Ruszają zajęcia fitness! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dostępną w zakładce fitness [tutaj].

Zajęcia Aerial Silk

5 września ruszają zajęcia „Aerial Silk” dla dzieci – nauka podniebnych akrobacji na szarfie.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 18.00
Cena zajęć: 40pln (pojedyncze zajęcia) 180pln (karnet, 6 zajęć)

Chęć udziału w zajęciach należy zadeklarować w recepcji Freestyle Parku bądź telefonicznie pod numerem 508-215-444.
Istnieje również możliwość umówienia zajęć indywidualnych.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami