FITNESS/SIŁOWNIA

Zmieniliśmy dni i godziny zajęć CrossStyle! Sprawdź poniżej!

Kiedy trenujemy?
poniedziałki i środy o 18:30

Ćwiczenia wzmacniające z piłką
Jedna z najbezpieczniejszych form ruchu, polecana dla wszystkich osób. Zajęcia te wykorzystują fenomen równowagi w pozycjach, w których ciało walczy o zachowanie równowagi. Ciało nieświadomie, niezależnie od naszej woli napina wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe (mięśnie głębokie brzucha, mięśnie ud i pośladków oraz mięśnie wzdłuż kręgosłupa). Podczas zajęć wykorzystujemy dużą piłkę o średnicy 55 – 75 cm. Ćwiczenia na piłce poprawiają równowagę oraz wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Zajęcia o niskiej intensywności, ale niosące wiele korzyści, również po przebytych urazach i przy dolegliwościach kręgosłupowych.

Zdrowy Kręgosłup
Trening ten składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem m.in. piłki rehabilitacyjnej.Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu,uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizacje kręgosłupa i stawów obwodowych.

Salsation
Salsation to zajęcia taneczno-fitnessowe, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję psychiczną. Istotą treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających różnym stylom tanecznym tak, aby przekazać treść danego utworu muzycznego i towarzyszące mu emocje.
Ta forma aktywności (przeznaczona dla każdego) stanowi zestawienie elementów treningu funkcjonalnego i takich energetycznych stylów tanecznych jak na przykład salsa, samba czy flamenco.

image
https://freestylepark.pl/wp-content/themes/hazel/
https://freestylepark.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Ładownie...
/home/fhuflow2/domains/freestylepark.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off