ZAJĘCIA

Trampolina jest sportem olimpijskim. Chcesz zapewnić swojemu dziecku świetlaną przyszłość? Zapisz je już dziś na nasze zajęcia. Na treningach uczymy dzieci samokontroli, gibkości oraz różnych elementów na batucie. Dzieci na naszych zajęciach przełamują nie tylko swój strach, ale są trenowane na zawodników, którzy z biegiem czasu jeżdżą wraz z naszym sztabem szkoleniowym na zawody rożnej rangi. Po zajęciach Twoje dziecko będzie nie tylko potrafiło skakać na trampolinie salta, ale kto wie, może i będzie miało swój worek pełen medali.

Akrobatyka jest sportem ogólnorozwojowym dla dzieci i młodzieży. Na treningach uczymy się panowania nad własnym ciałem, równowagi czy samodyscypliny. Po zajęciach z akrobatyki Wasze pociechy będą nie tylko rozciągnięte, ale również będą potrafiły wykonywać różne przewroty, przerzuty, a nawet salta. Prowadzimy również zajęcia z akrobatyki dla dorosłych. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody ze sportem!

Zajęcia Freestyle są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą podnieść i doskonalić swoje umiejętności techniczne we freestylowej odmianie snowboardu. Zajęcia odbywają się na trampolinach oraz na specjalistycznych (pierwszych w Polsce) rampach z lądowaniem do basenu z gąbkami. Dzięki odpowiedniej metodyce prowadzenia zajęć, specjalistycznej infrastrukturze oraz wysoko wyspecjalizowanej kadrze trenerskiej nauka nowych, nawet bardzo trudnych elementów, jest w pełni bezpieczna i bardzo skuteczna.

Trening przedszkolaków to trening ogólnorozwojowy. Rozwijamy najmłodszych adeptów sportu pod kątem koordynacyjnym, zręcznościowym i sprawnościowym. Poza tym, na zajęciach dzieci zetkną się z podstawami akrobatyki oraz skoków na trampolinie.

Szarfy akrobatyczne to nic innego jak taniec w powietrzu. Charakteryzuje się pięknem artystycznym oraz delikatnością. Na zajęciach wykonujemy figury i różne kombinacje na podwieszonej do sufitu szarfie. Na treningach uczymy rozciągnięcia, współpracy z szarfą, własnym ciałem oraz przełamujemy własne lęki. Po naszych zajęciach wasze dzieci zyskają odwagę, rozciągnięcie, oraz umiejętność wykonywania samodzielnie elementów na wysokości.

Hulajnoga jest jednym z najpopularniejszych sportów ostatnich lat. Podczas naszych zajęć wasze pociechy, pod okiem zaawansowanych riderow, będą uczyć się trików każdego rodzaju. Zaczynajac od tych podstawowych, a kończąc na zaawansowanych. Oprócz tego przekazujemy niezbędną wiedzę na temat kontroli naszego ciała podczas jazdy i lotu. Po naszych zajęciach wasze pociechy będą dobrze rozciągnięte, zadowolone oraz uśmiechnięte.

image
https://freestylepark.pl/wp-content/themes/hazel/
https://freestylepark.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Ładownie...
/home/fhuflow2/domains/freestylepark.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off